Ranking niszczarek. Top 10 najlepszych modeli. Jaką wybrać?

17 grudnia 2018

Najlepsza niszczarka biurowa

Niszczarka to jeden z takich biurowych sprzętów, na który zwraca się raczej małą uwagę. Mimo tego jest ona nieocenioną pomocą w pracach biurowych. Pomaga w pozbywaniu się dokumentów, które zawierają dane osobowe oraz tajemnice handlowe bez obaw o to, że ktoś będzie mógł je odczytać.

Trzeba pamiętać, że trwale muszą być niszczone wszystkie dokumenty, które zawierają dane osobowe pracowników, kontrahentów czy klientów. Jest to obowiązek prawny, który wynika z ustawy o Ochronie danych osobowych. Jeśli więc dojdzie do niefrasobliwego wyrzucenia dokumentów z danymi do śmietnika może się to skończyć dla firmy bardzo źle, nawet ograniczeniem czy pozbawieniem wolności dla osoby, która to zrobiła.

Niszczarka Peach PS300-21

Niszczarka ręczna z serii Cross Cut jest przeznaczona do małego natężenia pracy. Ten model będzie ciął na ścinki w wymiarach 4x40 mm i spełnia tym samym normę bezpieczeństwa na poziomie DIN 3. Oprócz dokumentów można niszczyć karty kredytowe, płyty CD.

Niszczarka Tracer Razor TRX-503

Niszczarka Razor to świetna opcja dla osób, które szukają niedrogiego i niezawodnego urządzenia, które ma najważniejsze funkcje. Ten model tnie na paski o szerokości 7 mm i uniemożliwia odtworzenie danych. Jednocześnie może zniszczyć 5 arkuszy. Automatyczne uruchamia głowicę po wykryciu papieru i zatrzymuje pracę po zniszczeniu.

Rexel Alpha Strip Cut

To idealny sprzęt do biura. Urządzenie jest proste w obsłudze, bardzo sprawnie niszczy papier. Dzięki niej w szybki sposób będzie można pozbyć się starych dokumentów. Zniszczy także karty kredytowe. Niszczarka Rexel radzi sobie nawet z kartami kredytowymi i dzięki temu pozbyć się można kart, gdzie są osobiste dane. Cięcie na paski będzie zapewniać większy poziom bezpieczeństwa w biurze i zmniejszy zapełnienie kosza niszczarki. Urządzenie może pracować długo bez przerw, ma spory kosz.

Niszczarka Tracer Cutter TRX-119

Proponowany sprzęt to niszczarka dla osób, które chcą mieć sprzęt, który zniszczy również płyty CD oraz DVD. Model posiada zabezpieczenie termiczne i jest chroniony przed przegrzaniem. Pracuje automatycznie po wykryciu papieru, jest funkcja cofania, miarka ilości kartek. Sprzęt sprawdzi się i w domu i w biurze.

Niszczarka FELLOWES 53C

To niewielka niszczarka osobista, która przeznaczone jest do pracy o niskim natężeniu, sprawdzi się bardzo dobrze w trakcie pracy w domu. Niszczy dokumenty spięte zszywkami, spinaczami, płyty. Sprzęt jest prosty w obsłudze, bardzo wygodny w pracy, otrzymujemy koszt, w którym, jest sporo pojemności na odpadki.

Niszczarka Rexel STYLE+

Niszczarka przeznaczona do użytku osobistego w domu albo w biurze tnie na ścinki w rozmiarze 4x23. Papier, karty kredytowe, zszywki, spinacze biurowe, dokumenty laminowane czy folie do rzutników. Posiada kosz z pojemnością 12 litrów. Urządzenie zostało wyposażone w zabezpieczenie przed przegrzaniem. niszczarka posiada funkcję cofania a także auto start i stop. Świetnie się prezentuje, dlatego nie będzie się rzucać w oczy będzie dobrym dodatkiem do biura czy do domu.

Zobacz ranking niszczarek w sklepie Alibiuro.pl